profesionálne rádiostanice MOTOROLA, prenájom rádiostaníc, predaj rádiostaníc, vysielačky

PMR vysielačky
CB vysielacky

Vysielačky na voľný čas a jednoduchú pracovnú komunikáciu

Pre priaznivcov outdoorových športov, motorkárov, hubárov, rybárov a ľudí, ktorí potrebujú komunikovať na dlhšie vzdialenosti v prírode, máme pripravenú zaujímavú ponuku PMR vysielačiek na voľné použitie, bez nutnosti schvaľovania a bez akejkoľvek licencie. K týmto zariadeniam dodávame množstvo rôzneho príslušenstva, ktoré rozširuje ich použitie. Tieto vysielačky nie sú určené na spoľahlivé a nerušené spojenie pri práci či záchranárskych prácach, avšak v niektorých prípadoch sú svojím výkonom dostatočné a sú lacnejšou alternatívou profesionálnych vysielačiek.

Pre vodičov nákladných vozidiel a priaznivcov CB vysielačiek sme pripravili výber vozidlových vysielačiek a množstvo doplnkov. CB rádiostanice Vám namontujeme do vozidla, zapojíme, vyladíme anténu a odskúšame.

Radi Vás privítame v našich priestoroch v Bratislave na ulici Radničné námestie 1 (Prievoz), kde Vám poradíme a naše výrobky Vám predvedieme. 

profesionálne rádiostanice motorola vysielačky alan prenájom rádiostaníc servis rádiostaníc prenájom vysielačiek požičovňa vysielačiek antény rádiové siete

Nahoru kontakty o nás